نتایج جستجو برای عبارت :

دغدغه نگهداری از بچه برای مادران شاغل

لطف خدااندر رضای مادران است/یک گوشه چشمش درولای مادران است/زهراکرامت داده است برمرد وهرزن/گنج هدایت ازخدای مادران است/شدکوثرقرآن نگارآفرینش/مرغ سعادت درعطای مادران است/درزیر پای اوبود باغ بهشتی/ایمان ما هم ازصفای مادران است/در دامنش شدتربیت مثل شهیدان/شورولایت راوفای مادران است/باید ببوسی دست مادررا شب و روز/انسان کامل هم گدای مادران است/درخلوت دل باخدا ممنون او باش/توفیق انسان ازدعای مادران است/زهرای اطهراسوه هرمادری شد/روح حیاء اندرر
آیا از مشکلات مادران شاغل با خبر هستید ؟ آیا می دانید این مادران از لحاظ روحی و روانی تا چه میزانی تحت فشار هستند ؟ زنان شاغل پیش از آنکه مادر شوند دغدغه کمتری داشته و همچنین در شغل خود نیز بازدهی و کارآیی بالاتری نیز دارند .
مادران ممکن بر سر این دوراهی بمانند که آیا کار خود ، موقعیت اجتماعی ، استقلال مالی ، پیشرفت کاری و غیره را انتخاب کنند یا کودک خود را ؟ برخی از مادران که ممکن است به دلایل مختلفی شغل خود را انتخاب کنند ، متاسفانه دچار سردر
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
به مادران شهیدان سلام رحمان است/نگربه قلب شریفش شکوه ایمان است/به یادهمسرحیدرکه اسوه دین بود/برای حضرت عباس خود پریشان است/همانکه ام بنین و مدافع حیدر/برای حضرت زهرا گذشته ازجان است/درون خاک بقیع راصفا دهدبانو/همیشه اسوه والا برِ شهیدان است/به راه سرخ شهادت رسد زاو یاری/ز یادکرببلایش دو چشم گریان است/کنون زخصلت بانو به مادران درسی/زپاکدامنی زن عروج انسان است/به مادران شهیدان خداکندتعظیم/که این طلیعه رحمت سرود جانان است/نگربه کشورایران هز
سلام
خانم های شاغل چطور برنامه ریزی میکنند برای زندگی شون؟، مثلا بچه ها رو کجا میسپارن؟، یکی مثل من که خواهر نداره و روش تربیت مادرش رو دوست نداره، باید چیکار کنه؟، کی ها غذا درست میکنید؟، خانم ها لطیف اند چطور خستگی ها و دغدغه هاتون رو میذارید میاید داخل!؟
اصلا یه سوال مهم تر، وقت هایی که از درد پریودی نمیتونید خم و راست بشید سر کار چیکار میکنید؟، دانشجو معلمم و مجرد، اما برام سواله.
مرتبط:
آموزش تنظیم وقت و تقسیم انرژی در زندگی زنان شاغل
بزرگترین دغدغه من، ساعت 11 : چرا این پتو انقدر گرم و نرمه؟
بزرگترین دغدغه من، ساعت 11:30:چرا این کلاس عربی انقدر بدردنخوره
بزرگترین دغدغه من، ساعت 12:چرا این ساسوکه انقدر لوس و ننره؟
بزرگترین دغدغه من، ساعت 12:30:چرا گوشی تو مدرسه ممنوعه، ولی مدرسه تو گوشی نه!
بزرگترین دغدغه من، ساعت 1: چرا کرونا انقدر باکاست؟ چرا...آخه چرا استان ما باید سفید باشه؟ چرااااااااااااااا باید مجبور باشم در عرض یه هفته ناروتو شیپودن رو تموم کنم چون مدرسه ها احتمالا باز می
در مراسمی که بمناسبت وفات حضرت ام البنین و روز تکریم مادران شهدا با همکاری پایگاه مقاومت فتح الفتوح و هیِئت فاطمیون در حسینیه امام سجاد روستای زیارت برگزار شده بود،مادران شهدای روستای زیارت مورد تکریم و تقدیر قرار گرفتند
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، یکی از نگرانی های اصلی زنان شاغل این است که مرخصی زایمان تامین اجتماعی چند ماه است ؟ . مدت این مرخصی در طول زمان تغییر کرده است و در آخرین تغییرات آن به 9 ماه افزایش یافته است . مرخصی زایمان تامین اجتماعی ، کمک هزینه ای است که توسط سازمان تامین اجتماعی به مادران پرداخت می شود . میزان این پرداختی طبق ضوابط و فرمول هایی که در قانون ذکر شده است ، محاسبه می شود . لازم به ذکر است که کارفرما موظف است پس از پایان مرخصی
درست است که می گویند بهشت زبر پای مادران است .
مادری که مانند یک صدف مروارید را با تلاش و سختی فراوان در دل خود نگه می دارد.
سعی کنیم مادران را بابت تمام زحمت هایی که می کشند ،با یک کادو خوشحال کنیم .
حتما نباید کادو یک وسیله باشد ؛همین که از آن ها از ته قلب بابت زحمت هایشان تشکر کنیم برای آن ها از صد ها کادو با ارزش تر است .
امید وارم مادر های تمام شما سالم و سلامت باشند .
پس باید همیشه قدر مادر ها را دانست.
« آره، پارسال یکی از دغدغه‌های دم عید من همچین چیزی بود. این که تعطیلات عید تموم بشه و اون رو ببینم. امسال دغدغه‌م اینه که وقتی این تعطیلات چند هفته‌ای تموم بشه، کیا رو ممکنه دیگه نبینم؟»
+ این آخرین جمله‌ی پست قبلیمه که به دلایلی خصوصی منتشرش کردم. گرفتن رمز برای عموم آزاد است!
سلام به همه برتری ها
میخواستم از دوستانی که وقتی بچه بودن مادرشون شاغل بوده چند تا سوال بپرسم. خیلی ممنون میشم که به سوالاتم پاسخ بدین:
1. شغل مادرتون چی بود و ساعت کاریش چقدر بود و برنامه شون برای انجام کارهای خونه چگونه بود؟
2. اینکه دلیل مادر شما برای سرکار رفتن چی بود؟، مثلا مسائل مالی خانواده یا استقلال خودشون یا پرشدن وقت و سرگرمی.
3. آیا در دوران کودکی احساس خلاء عاطفی یا کمبودی که ناشی از شاغل بودن مادر باشه به طوری آرزو میکردین کاش مادر
همه ادم ها، حداقل همه دختر ها یک سری تصورات و فانتزی هایی نسبت به زندگی آینده و خاصا شوهر و یچه هایشان دارند، در همه تصورات من بچه ام همیشه پسر است ( روم به دیوار الان باید صد رنگ عوض کنم که در نامزدی از این حرفا میزنم)، هر چه سنم بالا تر میرود بیشتر به این نتیجه میرسم که دختر داشتن بهتر است و بی پسر میشه ولی بی دختر نمیشه.. اما نمیتوانم با تنفرم نسبت به لوس بازی های دختر های 3 تا 10 سال کاری کنم..
به تازگی دختری در بستگان متولد شده و پدرش داشت از آین
♨️ مادران آمریکایی علیه گناه همجنس بازی کمپین تشکیل دادند!
کمپین مادران آمریکایی برای تحریم انیمیشن Toy Story 4
مؤسسه «یک میلیون مادر» کمپینی برای تحریم انیمیشن  Toy Story 4به راه انداخته است. دوازده هزار مادر آمریکایی تا به امروز، به این کمپین پیوسته و خواستار جلوگیری از پخش این انیمیشن شده‌اند.
دلیل اعتراض مادران آمریکایی، نمایش یک کودک با دو مادر در بخشی از این انیمیشن است. این مادران برای جلوگیری از نمایش محتوای (گناه) همجنس بازی به این کمپین
در دیدار دست اندرکاران کنگره ملی ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی صبح امروز در محل برگزاری این همایش منتشر شد: خاطرات پدران و مادران شهدا و همسران شهدا، چیزهایی است که مثل جواهر قیمتی در دسترس ماست که اگر غفلت کنیم، از دست ما خواهد رفت، کما اینکه خیلی از آنها از دسترس ما رفته؛ بسیاری از پدران شهدا، مادران شهدا از دنیا رفته اند؛ بسیاری از آنها دچار فراموشی شده اند، در حالی که هر شهیدی، یک مجموعه درس است برای هر کسی که در حال آن شهید تدبّر کند.
آیا همسران جانبازان و آزادگان که  کارمند هستند میتوانند از سنوات ارفاقی بازنشستگی استفاده کنند؟ بله برابر ماده ۲۴ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران به شرح زیر می توانند از بازنشستگی پیش از موعد استفاده کنند :همسران شاهد،همسران جانباز ۵۰% و بالاتر،شیمیایی و اعصاب و روان(متوفی یا در قید حیات) و همسران آزادگان با سابقه اسارت پنج سال و بالاتر که قبل از اسارت با آنان ازدواج نموده اند،درصورت شاغل بودن می توانند با پنج سال سنوات ارفاقی از امت
برگزاری کلاسهای سبک زندگی
( خانم دکتر میرعطایی )

مدیریت زندگی در این روزها ، یکی از نیازهای کلیدی خانواده ها به خصوص مادران است . با توجه به اینکه مادران خانواده علاوه بر حفظ خانواده وظیفه ی تربیت فرزندان را نیز به عهده دارند ، نیازمند به آموزش های مهارت های سبک زندگی میباشند .
در خصوص آستان مقدس امامزاده عمادالدین (ع) اقدام به برگزرای کلاس های سبک زندگی کرده است .
خانم ها و مادران علاقه مند بسیاری در این برنامه شرکت کرده اند .
جهت آشنایی
دکتر فاطمه حسنی روانشناس و عضو انجمن روانشناسی ایران و آمریکا (APA) به سؤالاتی در خصوص اشتغال زنان پاسخ می‌دهد:نظرتان در مورد کار کردن و فعالیت اجتماعی زنان چیست؟مطالعات نشان داده که مشارکت زنان در امر اشتغال از قدمت تاریخی برخوردار است. تلاش زنان برای رسیدن به اشتغال در دهه‌های قبل رشد چشمگیری پیداکرده و این را می‌توان از آمارِ یابنده‌های کار پیدا کرد. امروزه درصد زنان شاغل در هر کشوری شاخصی برای رشد و توسعه آن کشور محسوب می‌شود. شرایط ا
دانلود کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها pdf

هنر ظریف رهایی از دغدغه ها - شهر کتاب اهوازwww.shahreketabeahvaz.com › eshop › view-16269هنر ظریف رهایی از دغدغه ها. ویژگی ها : ناشر : میلکان. مولف : مارک منسن ... افزودن به سبد خرید ... اگر بخواهیم بخشی از کتاب را انتخاب کنیم که خودش، خودش را معرفی کرده است می‌توانیم به این پاراگراف کلیدی اشاره کنیم: «حقیقت پنهان زندگی این است؛ ...معرفی کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه‌ها بیشتر از یک نفر - طاقرtoger
عزیزان، بانوان ایرانی، مادران ایرانی❤️

جا داره در کنار تشکر از کادر پزشکی و پرستاران عزیز،
 تشکر ویژه ای از بانوان جان برکف داخل خانه بکنیم 
که درحالیکه عیدنوروز رو دوست دارن استراحت کنن و خوش بگذرونن، 
دربست درخدمت آ شپزخانه و سرویس دهی و خدمات، از قبیل شستشوی لباسها و نظافت و ضدعفونی کردن همه جا از میوه و خرید بگیر تا ضدعفونی لوازم منزل و کف و روی تموم سطوح هستن 
و علاوه بر این باید دیوانگیها و خل بازیهای کل أعضاء خانه را تحمل و مدیریت
یکی از مهمترین فواید عسل این است که اگر مادران ۳ ساعت قبل از خواب، عسل و یا کشمش بخورند و سپس به نوزاد خود شیر دهند نوزاد هنگام شب، با آرامش خاطر بخواب می رود. علاوه بر این عسل حاوی خواص زیر میباشد.
یک شیرین کننده سالم است.
از سرطان و بیماری قلبی جلوگیری می‌کند.
می‌تواند کولیت، نشانه های سرماخوردگی و گلودرد را درمان کند.
حاوی آهن و مقدار کمی کلسیم، اسید فولیک، ویتامین C و B است.
عسل محلی حتی می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی مادر کمک کند.
برای درما
هم حس خوبی دارم هم حس بد. هم خوشحالم هم نیستم. خوشحالم چون شاغل شدم هدف دارم برای تایمم و خب این سرآغاز خیلی چیزاست برای.
ناراحتم چون بخور و بخواب تموم شده. دوست دارم هروقت دلم میخواد برم مسافرت بدون دغدغه. بدون مرخصی. مخصوصا تو پاییز و زمستون که همه جا خلوته و جون میده برای مسافرت.
تو تابستون هم ساعت کاریم از ۸:۳۰-۹ شروع میشه تا ۱ ظهر.
بابام میگن باید قرارداد کاری بنویسی.. ولی من مخالفم چون تا همین الانشم چند تا سمت دادن به منی که هنوز مدرک لیسانس
دغدغه‌های فرهنگی
.......
شرح مزجی یکی از بیانات محوری مقام معظم رهبری در سال ۱۳۷۳ با استفاده از دیگر بیانات معظم له است.
✨دغدغه‌های فرهنگی‌ یکی از بهترین، شیواترین و زیباترین کتاب‌هاییست که خوانده‌ام. کتابی که تک تک کلمات آن انگار با عمر ۲۱ ساله من راه رفته و قد علم کرده... 
✨دغدغه‌های فرهنگی، دغدغه‌های مردیست که در بالاترین جایگاه سیاسی عقیدتی جمهوری اسلامی ایران دغدغه‌های جامعه‌ی خود را از پایین‌ترین تا بالاترین نقطه آن می‌شناسد...
ک
پرسید: حالت خوب است؟در جواب این پرسش ماندم که چه بگویم، گفتم: همان همیشگی.بی تفاوت گفت: باز هم حالت بد است.گفتم: چه بگویم؟گفت: هرچه دلِ تنگت خواست...این جمله چقدر شبیه به تعارف بود، گفتم: دلِ تنگ من یک دریا دغدغه دارد.گفت: دل نیاز به دغدغه دارد، مثل گل که به خار نیاز دارد.می دانستم مغلطه گر خوبی ست گفتم: دغدغه ها را بگیر مال خودت، دل من نیاز به آرامش دارد.گفت: میان مشکل و دغدغه فرق است. مشکل را تو بوجود می آوری ولی دغدغه تو را بوجود می آورد.مستأصل ما
واژه مادر بنام فاطمه زیباشود/زیر پای مادران درب بهشتش واشود/در پرستش حضرتش الگوی عالم گشته است/مادران را اسوه ای ازبرکت زهراشود/دختراحمد شده ام ابیها در جهان/اوفدایی ولایت ازبرمولا شود/مادرخوب وولایی رهسپار افتخار/شامل لطف وسعادت ازبر یکتاشود/تربیت کاربزرگی مثل عاشورائیان/حضرت زهراهمیشه حجت طاهاشود/گوهرایثاررا مادر به ماآموخته/باشهیدان خدایی عزتی برپاشود/میرسداز دامن او رادمردانی شریف/چون سلیمانی عزیز حضرت آقاشود/دست مادررا ببوس واف
مهاجرت یکی از مهمترین و شاید دشوارترین تصمیمات در زندگی هر فردی محسوب می شود. بدیهی است که زندگی در یک کشور جدید، مشکلات و دغدغه های خاص خود را به همراه خواهد داشت. جالب است بدانید که این مشکلات مربوط به تمامی مهاجرین است و مختص به فرهنگ یا جامعه ی خاصی نمی باشد. در این مقاله به بررسی موانع و دغدغه های اصلی مهاجرین و چگونگی مواجهه با آنان در کشور کانادا پرداخته خواهد شد.
ادامه مطلب
با استناد به سایت مشاوره حقوقی دینا ، مادران ایرانی که با مردان خارجی ازدواج می کردند ، در گرفتن تابعیت ایرانی برای فرزندان خود دچار مشکلات فراوانی بودند . نداشتن تابعیت ایرانی و به تبع آن شناسنامه ، در تحصیل و برخورداری از حقوق شهروندی آنان مشکل ایجاد می کرده است . تابعیت فرزندان مادر ایرانی ، با فراز و نشیب هایی روبرو بوده است که در نهایت در سال 98 قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان زنان ایرانی تصویب شد که بسیاری از مشکلات را حل کرد . برای اطل
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
تست های واجب برای مادران و زمان انجام‌ آنها
تست ها و آزمایش های واجب برای مادران برای بارداری که خیلی مهم است حتما این آزمایش ها را قبل از بارداری انجام دهند تا در دوران بارداری هیچ خطری برای خود و جنین نیافتد. در دوران قبل و بعد بارداری خیلی مهم است که مادر حواسش به تغذیه باشد.
۱-تست های واجب برای مادران :کشت پاپ اسمیر (pop Smear)
این تست چیست: کشتی است از قسمت باریک انتهای رحم. ممکن است پزشک پس از کشت در خواست
آزمایش بیماری‌های واگیردار جنسی را ا
برای داشتن جامعه ای سالم باید نوزادانی سالم داشته باشیم که داشتن نوزاد سالم منوط به تغذیه با شیر مادر است. بنابراین بر حسب ضرورت آشنایی مادران با این مزایا، برگزاری دوره های مشاوره شیردهی در دوران بارداری پس از زایمان اموزش مشاوره به مادران و پدران در کنار هم در صورت تمایل کلاس های نگه داری وحوادث نوزادی توسط مرکز ما انجام میشه که خیلی امر مهمی هست.

بسم الله الرحمن الرحیم
دغدغه دین داشتن همیشه جزو مسائلی است که مورد تاکید خیل عظیم دوستداران اسلام و انقلاب بوده است
و این دغدغه به مثابه ی درد است و به همین دلیل مورد تاکید است
زیرا کسی که درد دارد به دنیال درمان آن هم خواهد رفت پس کسی که دغدغه دارد ، تلاش هم میکند ، اصلاح هم میکند و ...
اما اخیرا دغدغه ها و صاحبان آنها به سمت و سویی رفته اند که نه تنها خوب نیست ، بلکه آفت هم دارد
صاحبان دغدغه به جای پیدا کردن راه درمان و راه حل درد خویش ، گرم تع
 دانلود کتاب هنر ظریف بیخیالی

دانلود pdf هنر ظریف بی خیالی
هنر ظریف بی خیالی pdf رایگان
خلاصه کتاب هنر ظریف بی خیالی
دانلود رایگان کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها pdf
دانلود کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها pdf
دانلود رایگان کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه های زندگی
دانلود پی دی اف کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها
کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها دانلود رایگان
تابعیت، رابطه ای بین شخص و دولت است. در دنیای امروز و عصر جهانی شدن، مسئله مهاجرت و پس از آن تابعیت، از مواردی است که مورد توجه یا دغدغه بعضی از اشخاص قرار گرفته است.
عموما اعطای تابعیت بر ٣سیستم استوار است:
۱_ سیستم خاک
٢_ سیستم خون
٣_سیستم نژاد
این سه سیستم را با ترتیب در ادامه مطلب بررسی میکنیم...
ادامه مطلب
دانلود کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها

دانلود pdf هنر ظریف بی خیالی
هنر ظریف بی خیالی pdf رایگان
پی دی اف کتاب هنر ظریف بی خیالی
خلاصه کتاب هنر ظریف بی خیالی
دانلود رایگان کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه های زندگی
خرید کتاب هنر ظریف بی خیالی
کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها دانلود رایگان
دانلود رایگان کتاب صوتی هنر ظریف رهایی از دغدغه ها
د
پرستار کودک در شیراز
تا حالا برای فرزندانتان به دنبال پرستار کودک در شیراز بوده اید؟ شما پدر و مادران عزیز به این فکر کردید که برای فرزندان خود به دنبال استخدام پرستار در منزل باشید؟ ما قصد داریم در مقاله موضوعاتی درباره پرستار کودک در شیراز برای شما به اشتراک بگذاریم.

کار پرستار کودک چیست؟
همگام با افزایش زنان شاغل در کشور، افراد و مراکز مسئول نگهداری از نوزادان و کودکان مانند مهدکودک ها و پرستاران کودک در کشور ایجاد شده اند. آنها در ساع
بازار ایران جای فوق‌العاده جذابیه. آقای لطیف مرد دلنشینی بود، دلنشین‌تر بود اگر کتاب زیر و رو بهمون نمی‌داد. معاشرت جالبی بود.
در لحظه‌ای که احساس می‌کردم چه قدر مردمان بی‌منطقن و دغدغه‌های سطحی دارن، خدا زد پس کله‌م و دغدغه‌ی سطحی‌دار شدم و هم بی‌منطق.
عرض دیگری ندارم. جز تلگرافی‌نوشتنم هم نمی‌آد.

کجاست انقطاع از امید به نماز های با حال در اتاق های نیمه تاریکِ خلوت و ساکت و اشک های سر قنوت روز های بیکار و بی دل مشغولی و بی دغدغه که تازه نوبت خدا شود... این امید افیونی کی قرار است خاموش شود و وسط روزهای شلوغ و با لباس های کار و ساعت های پر کار و پر دغدغه خدا پرستیم و خودخواهانه دنبال حال خوب و اشک سر قنوت نباشیم...
مقدمه:
مادر یکی از گران قدر ترین عشق ها است. بدون مادر نمی شود زندگی کرد. مادر ما را به وجود می آورد و با ما پیر می شود و یکی از دل انگیز ترین نغمه ها، لالایی مادر است.
تنه انشا: مادر برایم با ارزش ترین کلامی است که همواره تلاقی گر دردها و نگرانی است. مادر برایم چشمانی بی قرار است. مادر همیشه پشوانه ای است که در شادی و غم می توان به آن تکیه کرد. مادران سرزمین من هر کدام به زبانی سخن می گویند. زبان هایی چون:کردی، لری، ترکی و…. و لالایی های آن ها که بیا
 توجه ، در کنار تمرکز مساله مهمی است ، این که آدم انتخاب کند به فلان موضوع باید توجه کند . 
و سخت است ، یعنی خب نه اینکه همیشه سخت باشد ، گاهی اوقات اینطور است که تعداد محدودی دغدغه در اطراف ذهن پرسه می زند و خب با معیار های بدیهی و ابتدایی هم میتوان لایق ترینشان جهت توجه نشان دادن را برگزید . گاهی اوقات اما مساله طور دیگری است ، آدم در یک بلبشو قرار می گیرد که تشخیص معیار ها و اهمیتشان برای آدم دشوار می شود ، حتی دیگر دغدغه ها از یک جنس نیستند ، ب

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
نگهداری و مراقبت از بچه برای هر خانواده ای اهمیت خیلی زیادی دارد. همه پدر و مادرها دوست دارند تمام تلاششان را بکنند تا کودک در شرایط خوبی به سر کند. بدیهی است که نگهداری بچه توسط مادر و در خانه خیلی بهتر است و می تواند تاثیر مثبت و خیلی خوبی برای تربیت او داشته باشد. اما مادرانی که باید به هر دلیلی خارج از خانه کار کنند نمی توانند خود از کودک نگهداری کنند. آنان مجبورند برای نگهداری از کودک در ساعت هایی که نیستند به دنبال راه حلی باشند.

نگهداری
دومین یکشنبه ماه مه در ژاپن به بزرگداشت مادران اختصاص داده شده و کودکان با تقدیم نقاشی های خود به مادرشان از او قدردانی می کنند. فرانسوی ها در در هفتم ماه ژوئن هر سال با طبخ غذای ویژه و کیک به برپایی جشنی مشابه جشن تولد برای تجلیل از مادران می پردازند. مردم آرژانتین و هندوستان مراسم تجلیل از مادر را در ماه اکتبر برگزار می کنند؛ با این تفاوت که هندوها ده روز را به مناسبت روز مادر جشن می گیرند. در سطح بین الملل اما هشتم مارس به عنوان روز جهانی زن
از بدو تولد تا نوجوانی همواره یکی از دغدغه‌های مادران قد و وزن بچه است و آن را پیوسته پیگیری میکنند. اما مادران باید بدانند که هر کودک سیستم و استخوان بندی خاص خود را دارد و نمی‌توان عدد دقیقی را برای همه کودکان اذکر کرد. شما قد و وزن کودک خود را باید از روی نمودار‌های رشد و کودکان کوچکتر را از روی کارت رشد بسنجید.  در این صورت هم تنها محدوده قد و وزن طبیعی، کمبود وزن، اضافه وزن و چاقی مشخص میشود. توجه کنید که کودکان در سنین نوجوانی ممکن است د
دوران بارداری یکی از بهترین زمان هایی است که مادران تجربه ی های مختلفی را خواهند داشت و با تمام سختی ها شیرینی های فراوانی دارد که بسیاری از مادران بعد از زایمان نیز دلتنگ آن دوران میشوند 
با این حال نکات قابل توجهی وجود دارد که برای راحتی خود و یک بارداری سالم حتما باید انجام و رعایت آن ها را در دستور کار خود قرار دهید 
ورزش کردن در بارداری را فراموش نکنید :
ورزش کردن در بارداری بسیار بسیار برای سلامت جنین و مادر ضروری و مناسب است . همچنین ور
ماساژ کودک چه فوایدی دارد؟ بسیاری از پزشکان به مادران توصیه می‌کنند نوزاد و کودک خود را ماساژ دهند؛ اما برخی از مادران به خصوص مادرانی که برای اولین بار بچه دار شده‌اند از روش‌های صحیح این کار اطلاع ندارند. ماساژ تأثیرات قابل توجهی بر ارتقاء سلامتی، رشد مهارت‌های کودک و افزایش سرعت رشدی او می‌گذارد. به علت ظرافت‌های بدن کودک و حساسیت بالای او، لازم است مادران شیوه‌های مشخص و صحیحی را برای ماساژ بدن کودک خود به کار بگیرند. صبر و حوصله ما
یکی از مسایل پند آموز تاریخ که بسیار دردناک و در عین حال عبرت ‌آموز است، ماجرای فرزندان و اولادی است که علی‌رغم این که پدران و مادران صالح و باایمانی داشته ‌اند، بد عاقبت شده ‌اند و عاقبت شومی به همراه داشته ‌اند و باعث ننگ و بدنامی پدران و مادران خویش شده‌ اند.یکی از مسائلی که در تربیت فرزندان نقش دارد تغذیه کودک است. تغذیه چه در دوران شیرخوارگی و چه بعد از آن مهم است.

ادامه مطلب
انتشارات روایت فتح، در این سال‌ها دست به کار مبارکی زده است. پرداختن به شهدای مدافع حرم! کاری که اثر و ارزش آن نمایان است و سال‌های پیش رو هم نمایان‌تر خواهد شد و میراثی مکتوب و ماندگار برای نسل حاضر و نسل آینده به حساب خواهد آمد. شهدای مدافع حرم که در زمره بهترین و ارزنده‌ترین افراد این زمانه بودند، در مقطعی حساس و تاریخی دست به حضور و اقدام و جانفشانی زدند که ثمرات مجاهدت عظیم آ‌ن‌ها، سال‌ها برای اسلام و انقلاب و امنیت و رشد و تعالی مردم
نگاهی به اشتغال خانم‌ها
اشاره: ما با اشتغال خانم‌ها مخالف نیستیم، اصلا. بلکه ایشان را به کارهای موافق فطرت و طبیعت‌شان تشویق می‌کنیم. نیز به این‌که کارکردن، حس مفیدبودن را در خانم‌ها تقویت می‌کند، توجه داریم. نیز برخی از شغل‌ها را مخصوص خانم‌ها می‌دانیم، که روا نیست آقایان در آن‌ها ورود کنند. این دیدگاه ما را در نظر بگیرید و اکنون سخن این دختر شاغل را بخوانید: من شاغل بودم و هستم. خواستگاران زیاد و خوبی داشتم که با اشتغالم موافق نبودن
پرستار کودک در شیراز
تا حالا برای فرزندانتان به دنبال پرستار کودک در شیراز بوده اید؟ شما پدر و مادران عزیز به این فکر کردید که برای فرزندان خود به دنبال استخدام پرستار در منزل باشید؟ ما قصد داریم در مقاله موضوعاتی درباره پرستار کودک در شیراز برای شما به اشتراک بگذاریم.

کار پرستار کودک چیست؟
همگام با افزایش زنان شاغل در کشور، افراد و مراکز مسئول نگهداری از نوزادان و کودکان مانند مهدکودک ها و پرستاران کودک در کشور ایجاد شده اند. آنها در ساع

عوارض داروهای اشتها آور برای کودکان
داروهای اشتها آور برای کودکان که موجب اشتهای بچه ها به خوردن غذا می شود البته بی اشتهایی بچه ها
یا کم غذا خوردن آنها همیشه یکی از دغدغه های اصلی مادران است.
بی اشتهایی کودک که موجب می شود کودک نازنین شما به کودکی بد غذا، وسواسی در انتخاب غذا
و سخت پسند تبدیل کند. اگر کودک شما احساس کند که شما از عادات غذا خوردن او ناراضی هستید،
ممکن است این موضوع منجر به یک معضل شود و کودک شما لجبازی کند و دیگر غذا نخورد،
ت
هو/دچار - به زعم بنده - بیش از آن که فیلسوف، باهوش و حتی بلاگر و فیش نگار باشد، یک آدم دغدغه مند است. دغدغه، اعم از دغدغه های فردی یا اجتماعی.نقطه ی قوتش این است که نمی نشیند تا دغدغه هاش رفع شوند؛ بلکه در تلاش است تا قدمی در جهت رفعشان بردارد. دچار دارد خودش و اطرافیانش را وادار به تفکر، تحقیق، مباحثه، نقد و تفسیر می کند.نقطه ضعفش اما در دو چیز است:یکی فاصله ی زیادی که بین مجاز و واقعیت وضع کرده؛ که این مسئله در تعاملات، واکنش ها و حتی رفتارهای شخ
از جمله افرادی که بیش از همه در معرض آفات پر خوری قرار دارند نوزادن و کودکان، بیماران و افراد سالمند هستند. اغلب مادران از این شکایت دارند که "بچه من هیچی نمیخورد اگر تمام روز غذا نخورد باز هم نمی گوید گرسنه ام"؛ به نظر می رسد این مادران بچه ها را با بزرگسالان مقایسه می کنند، آخر مگر حجم معده یک بچه چقدر است؟ بارها شاهد بوده ام که کودک بی گناه سیر شده و اضافه غذا را از دهان بیرون می دهد اما مادر دست بردار نیست و غذا را دوباره در دهان او می گذارد و
دغدغه نام گذاری
در خانواده ها (حتی تمام دنیا ) یکی از دغدغه هایی که برای دختر یا پسر همیشه اتفاق می‌افتد، دغدغه نام گذاری است. این مشکل همیشه بوده پسر قبل از ازدواج همیشه به این فکر می کرده من اگه بچه دار بشم اسمش رو میذارم فلان یا دختر خانوم از عنفوان کودکی خودش داشته فلانی رو بزرگ میکرده. تازه این دغدغه بعد ازدواج زیادتر هم میشه سلایقه های مامان و بابا و عمه و خاله و مادربزرگ و بابابزرگ ها هم اضافه میشه.
اما یه ماجرایی بدتر پیش میاد واسه نامگ
راهنمای مادران جوان و رفتار با نوزاد در این نوشتار آورده شده است و زمان مطالعه آن 4 دقیقه است.
همچنان که نوزاد متولد می شود مادر جوان به عنوان اولین موجود و تنها تامین کننده نیازهای وی شناخته می شود.
بنابراین تعامل سالم و سلامت هر دو برای هر دو طرف ضروری است.
کودک تازه به دنیا آمده با سرعت زیادی در حال تغییر است و ارتباط برقرار کردن با کودک و نیازهای وی، گاهی برای مادران تبدیل به چالشی بزرگ می شود.
راهنمای روانشناختی برای مادران جوانبنابراین ت
برای بازگشت به کار بعد از زایمان چه باید کرد؟ چه زمانی برای بازگشت به کار مناسب است؟ زایمان و تولد فرزند، برای مادران شاغل، مسئله ای پیچیده است. برخی از مادران، پس از مدتی از اینکه سرکار نمی روند احساس خوبی ندارند و از طرف دیگر، برخی از مادران از اینکه بعد از اتمام مرخصی زایمان بخواهند به کار برگشته و کودک نوزاد خود را تنها بگذارند پریشان می شوند. در هر صورت اگر شغلتان برای شما مهم است و به آن نیاز دارید، باید تدابیری اندیشید تا به خودتان، ش
دلیل لبخند اطفال در سنین نوزادی چیست ؟و در چه سنی خنده و لبخند آنان واقعی ست؟ علت خندیدن آنان در خواب هم از جمله سوالات رایج مادران است. از همان هفته اول تولد، بیش‌تر مادران حس می‌کنند نوزادشان لبخند می‌زند، اما حقیقت آن است که او تلاش می‌کند تا این کار را انجام دهد. لبخند نوزاد یک‌هفته‌ای، لبخند متقارنی نیست. به گوشه‌ای از لب محدود شده و همراه با آن، چشم‌ها و گونه‌ها حرکتی انجام نمی‌دهند و به عبارت دیگر، هنوز ماهیچه‌ها برای لبخند زدن
صرفه جویی در زمان با آموزش مجازی فیبروز ابرو
آموزش مجازی فیبروز ابرو در زمان شما نیز بسیار بسیار صرفه‌جویی می‌کند. چرا که مثلاً شما نیاز نیست ساعت‌ها در مسیر باشید و راه های طولانی را طی کنید تا به محل آموزش یا سمینار یا ورکشاپ خاصی دستیابی پیدا کنید. از طریق آموزش مجازی فیبروز در خانه خود بر روی مبلمان خود یا در آشپزخانه خود نشسته اید و آموزش را با همان کیفیت دریافت می‌کنید. کیفیت بیشتر یا ساعت بیشتر آموزش مجازی فیبروز یا هاشور ابرو آموز
هیچ چیز، جای واجبات ما را نمی گیرد ، متاسفانه ما در فرار از واجبات دینی به مستحبات پناه می بریم ، فکر کردیم که 10 تا زیارت عاشورا بگذاریم ، جایگزین سکوت ما در برابر ظلم و جایگزین بی همتی ما در برابر فقر محرومین و تکاثر متکاثرین می شود ! اینجور نیست . همان قدر که دغدغه نمازها و روزه های قضا شده را داریم ، باید دغدغه نهی از منکرهای قضا شده مان را نیز داشته باشیم . چه نهی از منکر هایی که از ما قضا شد ، با توجیهات مختلف!
پی نوشت : به وقت تفکر صبحگاهی
با توجه به نقدها و نظراتی که در مورد پست مربوط به پدرسالاری دریافت
کردم در تکمله بحث پیش چند نکته را متذکر می‌شوم

بحث های جامعه شناسی همیشه چندعاملی بوده اند. در واقع به دلیل
پیچیدگی انسان و تاثیرگذاری و تاثیرپذیری انسان از عوامل مختلف این بحث ها تک
ساحتی نیستند. قطعا در این مورد خاص عوامل متعددی دخیل هستند. اینکه ساختارهای دولت
خیلی اوقات با یک مادرشاغل همراهی نمیکند؛ یا حتی اینکه بعضی مردان سختی های یک
همسر شاغل را نمی‌پذیرند و در نتی
مهد کودک نه فقط برای نگهداری
کودکی دوران بسیار مهمی از زندگی هر فرد به شمار می رود که همه ما خوب یا بد بدون استثنا آن را تجربه کرده ایم. اگر چه ممکن است که چیزهای زیادی از آن دوران به یاد نداشته باشیم اما در هر صورت تأثیرات محیطی آن دوره ها بدون شک نقش بسیار مهمی در ایجاد شخصیت کنونی ما داشته اند. یکی از بزرگترین دغدغه های پدران و مادران همواره چگونگی تربیت فرزندانی بوده است که بتوانند در آینده افراد موفقی برای خود و جامعه خود باشند اما باید از
vekalate-online.com
آیا نفقه به زنان شاغل تعلق می‌گیرد؟

اول آن که طبق ماده ۱۱۰۲ قانون مدنی همین که نکاح به طور صحیح واقع شد، روابط زوجیت بین طرفین موجود و حقوق و تکالیف زوجین از قبیل: مهر، نفقه، حسن برخورد و معاشرت و تمکین، در مقابل یکدیگر برقرار می‌شود. هم چنین وفق ماده ۱۱۰۶ همان قانون، در عقد دایم نفقه زن برعهده شوهر می‌باشد. صرف برقراری رابطه زوجیت مرد را مکلف به پرداخت نفقه می‌نماید و در این باب تمکین شرط استحقاق زن نسبت به نفقه نیست. اما در صور
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدرسه
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه با کد دوره :91400522 مدت دوره : 24 ساعت
دانلود کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه
برای آزمون پیش روی فرهنگیان شاغل در مدرسه و آشنایی با سوالات خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه سراسر کشور که دغدغه اصلی معلمان و مدیران و
مربیان پرورشی می باشد.همکار فرهنگی عزیز نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و
نوآوری در مدرسه یکی بهترین و
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید حقوقی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای حل مشکلات حقوقی کمک کند .
اطلاعاتی در مورد طلاق
توضیحاتی در مورد طلاق
سایتی در مورد نفقه
نفقه زن شاغل
اطلاعاتی در مورد حقوق زنان شاغل
سایتی در مورد قانون ملاقات فرزند قبل از طلاق
قانون ملاقات فرزند قبل از طلاق را توضیح دهید
سایتی در مورد مدت زمان ملاقات فرزند قبل از طلاق
سایتی در مورد نفقه زن کارمند
اطلاعاتی در مورد حق زنانی که کار میک
دلیل لبخند اطفال در سنین نوزادی چیست ؟و در چه سنی خنده و لبخند آنان واقعی ست؟ علت خندیدن آنان در خواب هم از جمله سوالات رایج مادران است. از همان هفته اول تولد، بیش‌تر مادران حس می‌کنند نوزادشان لبخند می‌زند، اما حقیقت آن است که او تلاش می‌کند تا این کار را انجام دهد. لبخند نوزاد یک‌هفته‌ای، لبخند متقارنی نیست. به گوشه‌ای از لب محدود شده و همراه با آن، چشم‌ها و گونه‌ها حرکتی انجام نمی‌دهند و به عبارت دیگر، هنوز ماهیچه‌ها برای لبخند زدن
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدرسه
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه با کد دوره :91400522 مدت دوره : 24 ساعت
دانلود کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه
برای آزمون پیش روی فرهنگیان شاغل در مدرسه و آشنایی با سوالات خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه سراسر کشور که دغدغه اصلی معلمان و مدیران و
مربیان پرورشی می باشد.همکار فرهنگی عزیز نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و
نوآوری در مدرسه یکی بهترین و
سلام
لطفا خانم های شاغل و بقیه خانم های باتجربه پاسخ بدن.
من قبلا از شاغل شدنم هر وقت بیرون میرفتم  فقط ضد آفتاب، یا  گاهی ضد آفتاب پنکیک میزدم، بعد از یک چند ساعت خونه بودم یا اگر مدت طولانی بیرون بودیم جای رسمی نبود و میشد ضد آفتاب رو تجدید کرد. نمیخوام به هیچ عنوان از کرم پودرهای سنگین استفاده کنم چون سلامت پوستم برام مهمه و مثل قبل کرم پودر و وفونداسیون بذارم واسه مهمونی و عروسی .
اما سوالی که دارم اینه که من از صبح که میرم ضد آفتاب میزنم و
جمعه های انتظار !
شاید جمعه فقط یک نشانه باشد از نبودت !
شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه ، نیست!
شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه ، نیامد!
شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه ، کجاست؟!
شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه ، الهی عظم البلا ...
شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه ، آقا بچه های یمنی ...
شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج
با یکی از دوستانم حرف میزدم متوجه شدم دغدغه فکری اش وضع کشور است، و با خود اندیشیدم که من هم دغدغه دارم اما نه دغدغه وضعیت کشور یا جامعه بلکه دغدغه ی خودم را دارم، اینکه همان کسی باشم که میخواهم باشم.

بیرون از تو هیچ اهمیتی ندارد
بیرون از تو جنگ باشد یا جشن، تفاوتی در حال تو نخواهد کرد،چه بسا جشنی باشد اما درونت عزا باشد. احساس خوشحالی، احساسیست که وابسته به هیچ عامل بیرونی نیست.

بیرون از تو انعکاس درون توست
به این قانون ساده ایمان بیاور و
حس غریبی که مدتی‌ست همراهم شده،
صبح همان صبح نیست،
مردمان همان مردمان نیستند،
شور و اشتیاقی دیده نمی‌شود و 
مدتی‌ست حتی رخت نو در این روز ها به تن نکرده است،
راستی گفتم کودکان هم دیگر کودک نیستند؟! 
دغدغه ها نیز دیگر به شیرینی آن دغدغه های قدیمی نیست.
دلیل اشک چشمانم نیز دیگر آن دلایل شیرین بچگی نیست! 
راز و نیازم با حضرت عشق نیز تغییر کرده است.

در تعریف کودکان کار آمده است؛ کودکی که به صورت مداوم از او کار کشیده می‌شود. حمایت از کودکان کار یکی از دغدغه‌های همیشگی افراد دغدغه‌مند به خصوص ساکنین کلان شهرهاست. چطور می‌توانیم از کودکان و خیابان در ایران حمایت کنیم، آدرس مدرسه کودکان کار و انجمن حمایت از کودکان کار را در اختیارشان قرار دهیم. در این یادداشت ما به شما خواهیم گفت که چگونه به کودکان کار کنیم.
ادامه مطلب
سلام
حالتون خوبه
فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت زهرا و روز زن را به تمامی خانم ها و مادران آینده تبریک عرض می کنم. به منوال گذشته یک سری نکات رو عرض کنم. بهشت زیر پای مادران است، یک جمله زیبا و ارزش دار است که ارزش بانوان رو می رسونه، خانم های امروزی که قراره مادران فردا باشند باید از فات خوبی برخوردار باشند، ماران خودمون رو نگاه کنیم عفت و حجاب و ... ازشون میباره و شاید ما بچه ها یه مقداری منحرف شدیم. حالا فرض کنید مادرامون یه مقدار سست تر
بهترین شیر برای تغذیه کودکان شیر مادر است. ولی مادرانی هستند که به دلایل مختلف مانند اشتغال یا نداشتن شیر مجبور به تغذیه نوزاد با شیری به جز شیر خود هستند.
.
اما برخی نوزادان به لبنیات گاوی حساسیت دارند و مادران اقدام به تغذیه نوزاد با شیر بز می کنند.
.
مادران باید این نکته مهم را بدانند که هرگز نوزاد خود را با شیر بز یا Goat milk تغذیه نکنند. زیرا:
- شیر بز به دلیل کمبود فولیک اسید خطر آنمی مگالوبلاستیک دارد.
- همچنین مصرف آن برای نوزاد با خطر اختلال
دقیقا الان که من نشستم پشت لپتاپ و دغدغه‌م دیر کردن دلیوری فلان خرید اینترنتی‌مو و نتیجه فلان آزمونمه، کجا نشستی و دغدغه کدوم شیعه تو داری و کجا نشستی و داری برای ظهور خودت دعا می‌کنی؟ یابن الحسن. ما شعور درک نیازتو نداریم. از وقتی چشم باز کردیم با چشم سر ندیدیمت و چشم دلمون هم یواش یواش کور شده؛ بیا و با تویی رو نشونمون بده تا تازه بفهمیم بی تویی چقدر مسخره و دردناک بوده.
رابطه مادر و دختر اغلب رابطه پیچیده و جالبی است. برخی از مادران و دختران بسیار با یکدیگر صمیمی هستند و در واقع بهترین دوست هم محسوب می‌شوند. برخی دیگر ممکن است حتی به سختی با یکدیگر حرف بزنند و بعد از مستقل شدن فرزند، ارتباطشان به شدت کاهش یابد چرا که دختران در بسیاری از موارد با مادران خود دچار چالش‌های بسیاری می‌شوند که ناتوانی در مدیریت کردن آن‌ها منجر به سرد شدن روابط می‌شود. ما در این مقاله تلاش کرده‌ایم تا راهکارهایی برای بهبود روا
برادر بزرگوار شهید مجید عسگری:
برادرم معلم رسمی آموزش و پرورش بود و 23 سال سابقه تدریس داشت. به جز برادرم دو معلم مدافع حرم شهید هم در کشور هستند،
اما آنها بازنشسته بودند و برادرم اولین معلم شاغل و شهید مدافع حرم است.
یکی از دغدغه‌های اصلی‌اش بحث فرهنگی بود. به جز معلمی، برادرم در سال هشتم خارج طلبگی را به‌صورت افتخاری درس می‌خواند، خادم افتخاری حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران هم بود.
در حلقه صالحین سه پایگاه بسیج هم فعال بود و مربی حلق
حساسیت نوزاد به شیر خشک دغدغه بسیاری از مادرانی است که به دلیل کم بودن شیر خود، شاغل بودن، آسیب یا نافرم بودن نوک سینه و یا علت‌های دیگر مجبور به استفاده از شیر خشک هستند. حساسیت به شیر خشک در برخی از نوزادان رخ می‌دهد که با علائمی مانند استفراغ یا تف کردن‌های مکرر، دل درد و گریه‌های نوزاد، کاهش وزن، گرفتگی یا خس خس سینه، گرفتگی بینی و مشکل در تنفس، اسهال و مدفوع خونی و علائم دیگری که ذکر خواهد شد، مشخص می‌شود. آشنایی با این علائم به شما ک
دوران بارداری یکی از شیرین ترین دوان زندگی هر زوج است . در این دوران مادران باردار انگیزه و امید بیشتری به زندگی پیدا می کنند و تغییرات هورمونی شدید که در بدنشان اتفاق می افتد شدیداآنها را متحول می کند.
از پیش از شروع ادوران بارداری زنان باید نسبت به تغییر اساسی در سبک زندگی خودشان اقدام کنند . آنها باید نسبت به آنچه که می خورند و می نوشند حساسیت بیشتری داشته باشند و تا حد ممکن در امر تغذیه از یک متخصص بهره بگیرند.
از نکات بسیار مهم در این دوره
از یه شهر دوری اومده بود خونمون. هر بار میاد کلی با هم حرف میزنیم. 
اونجایی که هست غریبه. تنهایی و غربت و کار سنگین شوهرش خیلی بهش فشار میاره. 
داشت حرف میزد‌. وسط حرفاش یه نکته ای گفت که همش توی ذهنمه.
گفت: « ما مذهبیا خیلی از امام زمان دوریم. خیلی ازش غفلت میکنیم. همش دغدغه های الکی داریم. امام نه تنها بین غیر مذهبیا بلکه بین ماها هم مهجوره. حتی بینمون اونایی که دغدغه های معنوی هم دارن بازم از امام غافلن. دغدغه کار فرهنگی، دغدغه رشد اجتماعی و دی
من یه دختر 24 ساله هستم و معلم. 
از نظر قیافه عادی و از نطر وضع مالی خانوادگی متوسطیم . 2 خواهر و 1 برادر بزرگتر از خودم دارم که‌ هیچ کدوم از اون ها ازدواج نکردن. اون ها هم تأ حدودی شاغل هستند. شاید خیلی از شما فکر کنید که‌ دختر معلم خواستگار زیاد داره اما این موضوع اصلا در مورد من‌ درست از آب در نیومده! تا 2 سال قبل خیلی به‌ ازدواج فکر نمیکردم و همین باعث شد که‌ اون تعداد کمی خواستگار رو هم که‌ داشتم جواب رد بدم، البته خیلی ناراحت نیستم چون آمادگ
نحوه‌ی صحیح خوابیدن در دوران بارداری گاه به یک چالش برای مادران بارداری تبدیل می‌شود. هرچه که شکم مادر بزرگ‌تر باشد خوابیدن برای او سخت‌تر می‌شود. از طرفی مشکلات جسمانی و دردهای دوران بارداری و از طرف دیگر مشکل در غلت زدن و تغییر در پوزیشن خوابیدن باعث بدخوابی در مادر باردار می‌شود. مادران باردار باید در هنگام خوابیدن سلامت خود و جنین را در نظر بگیرند تا هم بند ناف به دور جنین نپیچد و هم کمر مادر در وضعیت راحت و بدون درد قرار بگیرد. در اد
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
پایه۸ درس۴ صفحه۵۳ صدای لالای مادر
انشا پایه هشتم در مورد صدای لالای مادر
مقدمه:مادر یکی از گران قدر ترین عشق ها است. بدون مادر  نمی شود زندگی کرد. مادر ما را به وجود می آورد و با ما پیر می شود  و یکی از دل انگیز ترین نغمه ها، لالایی مادر است.
تنه انشا: مادر برایم   با ارزش ترین کلامی است که همواره تلاقی گر دردها و نگرانی است. مادر برایم چشمانی بی قرار است. مادر همیشه پشوانه ای است که در شادی و غم می توان به آن تکیه کرد. مادران سرزمین من هر کدام به ز
با سلام و احترام 
همانگونه که مستحضر می باشید سال 1398 بعنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است اما با نگاهی دقیق و ریز به این موضوع دریایی از اهداف عالی و متعالی در خصوص رشد جامعه ایرانی در ورای این نامگذاری دیده می شود که ذهن و فکر هر دلسوز وطن و هر فرد دغدغه مند را در این مورد پویا نموده و هر فرد ایرانی را به زعم خود و بواسطه مکتب و دغدغه های متعدد ناخود آگاه درگیر خود می کند.
بنابر این از شما خواننده فرهیخته و عالم استدعای پیوستن به این هم اندیش
تحقیق درباره تزریق اسیدهای آمینه به تخم مرغ مادران گوشتی
↓↓  لینک  دانلود و خرید پایین توضیحات  ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:10     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی :  های تخم مرغ های بزرگتر جنینبزرگتری نسبت به تخم مرغ های کوچک دارند یک گرم تفاوت وزن تخم مرغ منجر به ایجاد 10 گرم اختلاف وزن در 56 روزگی می شود همبستگی بین وزن تخم مرغ و جوجه وجود دارد تخم مرغهای حاصله از مادران ...دریافت فایل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یکی از مهمترین دغدغه های تحصیل در استان سیستان و بلوچستان تهیه کیف و لوازم التحریر برای بسیاری از خانواده های سیستانی است که پس از وقوع خشکسالی و پدیدار شدن اقتصاد ضعیف در استان این دغدغه به وجود آمد.اما در سال های اخیر با توجه به رونمایی از محرومیت  
ادامه مطلب
داشتم فکر می کردم از چی بنویسم دیدم وضعیت الان من خودش صد صفحه ای شرح حال داره
وضعیت جدید من
تو نقطه امن دوم زندگیم یعنی همین خونه ای که تاچند وقت پیش توش حس مسافر داشتم و حالا شده سکونت گاه دائمی من
تو زمانی که دیگه جای دغدغه کلاس و نمره باید دغدغه شغل و آینده و برنامه زندگیم رو خیلی جدی تر پیگیر باشم و به یه نقطه درستی برسونم
راستشحوصله شرح قصه نیست ولی اگه خدا چشماتونو کشید روی این صفحه و خوندید
لطفا راهنماییم کنید که از کجا و چطور به وضع جدی
آقا «دغدغه» از کجا می آید؟ واقعی ست؟ چقدر مال خودمان هست؟ به خصوص در این زمانه‌ی ما که بنی آدم عذاب یک‌دیگر شدند؛ چقدر برای «دیگری» دردمند یم؟ آیا دیگری واقعاً برای ما مهم است؟ گهگداری از خودم می پرسم که این بشر که آن‌ور دیگر مادر و پدر و فرزند و... نمی‌شناسد و در به در دنبال رهایی و رستگاری خودش هست، آیا این‌ور هم دلش واقعاً برای فرد دیگری می‌سوزد؟ در نگاهش جز برای خود، دیگری را هم می بیند... یا نه؟
چنان می نویسند که ”دلم برای پرستاری که س
زیباترین انشاهای ادبی و ساده درباره مادران دوست داشتنیانشای زیبا و ساده درباره مادران مهربانزیباترین انشاهای ساده و ادبی کوتاه درباره مقام مادران مهربان و دوست داشتنی که لایق بهترین ها هستند.
انشا ساده و عادی در مورد مادر
کلمه “مادر” فقط یک کلمه نیست، مادر که می گویی می توانی مزه عشق و مهربانی را روی زبانت احساس کنی، انگار خداوند دنیایی از دلسوزی و زیبایی و فداکاری را در یک کلمه خلاصه کرده و آن مادر است!
مادر یگانه همراه پس از خداوند ا
گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از  نیمروز : مواد مغذی برای مادران پس از زایمان چه چیزهایی هستند؟ بهترین رژیم غذایی پس از زایمان چیست؟ مواد غذایی مضر برای مادران پس از زایمان.در طول بارداری ممکن است کمی اضافه وزن کسب کنید و شاید بخواهید پس از زایمان این کالری‌های اضافه را کم کنید. اما آیا می‌دانید چیزی مهم‌تر از تمرکز بر کاهش وزن‌تان وجود دارد؟‌ بله، رژیم غذایی‌تان – دانستن این که چه بخورید و چه نخورید بسیار مهم است. نه تنها به کسب مجدد
هر پسر و دختری که پا به دوران جوانی می گذارد، بزرگترین آرزویش ازدواج و ایجاد کانون گرم و پر مهر خانواده است، تا یار و مونس و محرم راز پیدا کند و از نعمت زندگی مشترک زناشویی، استقلال و آزادی بیشتری بهره مند گردد. پسران و دختران جوان سعادت خود را در سایه زندگی مشترک جستجو می کنند. چنین میلی بطور طبیعی و فطری در انسانها وجود دارد و نمی توان از آن صرف نظر کرد. آری بزرگترین پناهگاه مطمئن برای جوانان، کانون گرم خانوادگی است که می توانند اضطرابهای در
تقدیم به مادران زحمتکش دیارم که روزگار از آنان کینه به دل گرفته و رفاه و آسایش را تا آخرین لحظات حیات‌شان از آنان سلب کرده است.
رو نَنه هارشِم ته، اَنگوشتِ تِک تِک
قِلاش بَیّه ته دست، باز کِندی رِک رِک 
تیل بِندوسته ته لِینگ تا چشِ مِجیک 
کمرِ تا بوسته، بِموئی چِک چِک 
ترجمه فارسی 
خجالت می‌کشم از اینکه نوک انگشتان را نگاه کنم  
انگشتان دستت به خاطر کار سخت پاره شدند اما دست از کار نمی‌کشی
گل شالیزار از پنجه‌ی پا تا مژه‌هایت را فرا گرفته ا
اکیپ های دانشگاه همش برام بی مفهوم ترین چیز بودن!
حتی قبل رفتنم به دانشگاه!
بودن با پسر و دختر هایی که فقط برای وقت گذرونی عه و اکثرا هیچ پایانی نداره و حتی خیلی وقت ها خوش هم نمیگذره و فقط جنبه ی تظاهر و فخر فروشیِ زندگی گذشته ی هر ادمو داره!
مثلا دغدغه ی این که امروز فلان مانتو با فلان رنگ رژ و فلان کیف و کفش رو بپوشم که شاید اقای xخوشش بیاد!
یا اینکه فلان پسر بهم نگاه کرد!اون یکی سلام کردم!این یکی اسمم رو بلد بود و ...
نمیخام بگم من خیلی فلانم و ای
بسم الله الرحمن الرحیماللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمبا استعانت از خداوند منان و با توجه به نیاز مبرم این نرم افزار در جامعه، برآن شدیم تا بانک جامعی از اسامی موجود جهت انتخاب فرزند دلبندتان را پس از یک هفته جستجو، دسته بندی و الگوسازی ، آماده ارائه به پیشگاه شما بنماییم.نرم افزار بانک جامع اسامی جهت انتخاب اسم پسر و یا دختر فرزند دلبندتان بگونه ای هوشمندانه برنامه نویسی شده است که هنگام استفاده از این نرم افزار بتوانید بر اساس سلیق
در تریبون‌های مختلف دربارۀ مقام زن، مادر و اهمیت خانه‌داری و شوهرداری سخن می‌گویند؛ اما در عمل و اجرا، ما ساختار و سیستمی را نمی‌بینیم که از زنِ خانه‌دار حمایت عملی کند و مقام وی را به اندازۀ یک زن شاغل در جامعه بالا ببرد.
ادامه مطلب
آرامش دل تویی ... وقتی که گم می شویم لای خروار خروار روزمرگی و فکر و کارو بار
که عروسی چطور باشد،
جهیزیه چطور باشد،کنکور ارشد را کی شروع کنم، 
سالاد اِل و خورشت بِل  چطور درست می شود،
فلانی چرا آنطور گفت
خودمان را به درو دیوار بکوبیم که در چشم دیگران بهترین باشیم، 
نجیب ترین باشیم
زیبا ترین باشیم 
کدبانو ترین باشیم 
و بین ده ها دغدغه ی ریز و درشت دیگر 
 باید یک لحظه ایستاد و
به تو فکر کرد 
که این روز ها،
لای این همه دغدغه،
چقدر دغدغه ات توی د
مادران
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

شعر و صدا :احمد یزدانی
روز مادر و نگاهی کوتاه به حال و روز مادران چشم انتظار کشمیری.انجمن
خانواده های ناپدید شده کشمیر موسوم به ADPD ، انجمنی است که برای پیگیری
افراد مفقود شده کشمیری تشکیل شده است و خانواده هایی که منتظر برگشت
فرزندانشان اند، عضو این انجمن هستند. در بعضی از اخبار منتشر شده از طرف
(APDP) و هم چنین انجمن های فعال مدنی، شمار افراد ناپدید شده در کشمیر را
بیش از ۸۰۰۰ نفر اعلام کرده اند. این آمار از سال ۱۹۸۹ به بعد است و غالبآً
اثری از این افراد وجود ندارد
10 پیشنهاد شگفت انگیز برای هدیه به مادر
همیشه خارج از روال معمول‌تان فکر کنید که برای مادرتان چه هدیه ای بگیرید، به چیزی غیر از شاخه گل، به یک هدیه خلاقانه. حتما نباید چیز گرانقیمتی باشد یا ساخت آن زمان و تلاش زیادی بخواهد. گذشته از این‌ها، شیرین‌ترین و بهترین کادو همان چیزی است که با دستان خودتان ساخته‌ایدد. بنابراین، چیزی بسازید که قلب و وجود او را با شور و شعف پر کند و بگذارید بداند چه‌قدر قدردان محبت‌های مادرتان هستید.
 مادر همه ی دنیا
دکتر صلواتی‌زاده می‌گه "چنان با فراغ بال می‌نویسی که من فکر می‌کردم هیچ مشکلی توو زندگیت نداری" بهش می‌گم "مگه می‌شه آدم مشکل نداشته باشه؟!".ولی ما یه همسایه‌ای داریم که هیچ مشکلی نداره، به‌خصوص با ادبیات.این رو امشب فهمیدم و مثال نقض حرف‌هام پیدا شد. به جای "کثافت" نوشته بود "کسافت" و وقتی که بهش گفتم "املای "کثافت" رو اشتباه نوشتی"، گفت "بی‌خیال! واقعا چه فرقی می‌کنه بنویسیم کثافت یا کسافت؟!".البته شاید بشه اسمش رو گذاشت دغدغه نه مشکل. مثل
بررسی حضانت فرزند توسط مادر
مادران عموماً و مادران جامعه ایرانی خصوصاً دارای عواطف و دلبستگی شدید عاطفی به فرزند می‌باشند و دلبستگی‌ها و نگرانی‌های خاصی نسبت به فرزند و به خصوص فرزندان خردسال خود دارند. در این راستا در مواقع کشمکش‌های درونی خانواده وزمانی که در مورد زندگی زناشویی خود با همسر به بن‌بست می‌رسند، وقتی پای کودکی در میان باشد، عمدتاً و اکثریت زنان به خاطر فرزندانشان ناملایمات زندگی زناشویی را تحمل می‌کنند و دم از جدایی ن
با هم کار می کنیم... با هم خرج می کنیم...
مدتی است وقتی کسی ازم سوال میکنه قصد ازدواج دارین سوال بعدی شون این هست که آیا شاغل و مستقل هستید؟خواستم کمی درباره این ملاک انتخاب صحبت کنم... (اشتغال زنان و مشارکت مالی در زندگی)
آقا پسرها به نظرتون این جمله ای که " با هم کار می کنیم و خرج می کنیم" چقدر به نفع زندگی خانوادگی تون هست؟
با نگاهی به تفاوت های جسمی زن و مرد مشخص است که یک زن به اندازه یک مرد قدرت و توانایی جسمی نداره که پا به پای مرد در بیرون از خو
بازه زمانی ۶ تا ۱۰ سالگی، دوره ای است که کودک بیشترین تاثیر را از همسالانش می پذیرد و این دورانی است که کودک هنوز به حمایت و راهنمایی های والدینش احتیاج دارد.در این سنین بسیار مهم است که با فرزندتان در ارتباطی امن و صمیمی قرار بگیرید تا بتوانید شما را به عنوان یک منبع حمایت کننده در دنیای ذهنی خود تثبیت کند.مادر یا پدر افسرده نمی تواند نیازهای روانی کودک را برطرف کند و به همین دلیل فرزندان افراد افسرده، دو برابر بیشتر از فرزندان مادران سالم
یکی از مهم ترین مسایل نوزادان، حمام کردن آن هاست که تاثیر بسیار بالایی در رشد و سلامت آن ها دارد، اما در عین حال به دلیل حساسیت نوزادان و امکان آسیب به آن ها در حام، بسیاری از مادران از حمام کردن نوزادان ترس دارند.
در حال حاضر یک کالای جدید و خاص تولید شده است که ایمنی کاملی را برای نوزاد فراهم نموده و حمام کردن توسط مادر را بسیار ساده تر و رضایت بلخش تر نموده است. این محصول یک پد عالی و مدرن است که دلرای رویه مخمل بسیار نرم وبوده و داخل /ان با اس
یکی از مهم ترین مسایل نوزادان، حمام کردن آن هاست که تاثیر بسیار بالایی در رشد و سلامت آن ها دارد، اما در عین حال به دلیل حساسیت نوزادان و امکان آسیب به آن ها در حام، بسیاری از مادران از حمام کردن نوزادان ترس دارند.
در حال حاضر یک کالای جدید و خاص تولید شده است که ایمنی کاملی را برای نوزاد فراهم نموده و حمام کردن توسط مادر را بسیار ساده تر و رضایت بلخش تر نموده است. این محصول یک پد عالی و مدرن است که دلرای رویه مخمل بسیار نرم وبوده و داخل /ان با اس
وقتی کودک برای اولین بار به دنیا می آید به لوازمی نیاز دارد که به مجموع لباس ها و وسایل نوزاد سیسمونی گفته میشود. یکی از بهترین و خاطره انگیزترین لحظه های هر مادری، روزهای خرید سیسمونی او برای نوزاد است که بطور معمول، بعد از معلوم شدن جنسیت نوزاد می باشد. قبل از این خرید خوب، خانواده باید شرایط خود را مرور کند تا خرید موجب دردسر‌های بعدی و زحمت دوباره نشود. برای مثال به پرسش‌های زیر پاسخ دهید:
فرزند شما در چه فصلی متولد می‌شود، نیازهای م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها